Gorillapod

Filed Under Piederumi 

Daudzi droši vien jau sen būs pamanījuši ļoti neparastos firmas Joby (nosaukums tāds mulsinošs…) statīvus Gorillapod, kuru raksturīgākā iezīme ir lokanās kājas, kuras var izlocīt atbilstoši apkārtnes reljefam vai pat apvīt ap kādu objektu:

gorillapod

Protams, šāds risinājums ir tālu no ideāla, bet bieži vien tas nodrošina aparāta stiprinājumu tādos apstākļos, kur parastais statīvs vispār nebūtu izmantojams.

Nupat firma savu mazāko statīvu ir uzlabojusi un papildinājusi ar spēcīgiem magnētiem kāju galos, kas statīvu pārvērš par lielāko ledusskapja magnētu ļauj piestiprināt pie dzelzs virsmām, piemēram, tiem pašiem ledusskapjiem, arī automašīnām, seifiem un milzuma citu priekšmetu, jo vecā modeļa raksturīgā īpašība — lokanās kājas ir saglabājušās:

gorillapod_mag1

gorillapod_mag2

Kravnesība jaunajam modelim ir saglabājusies iepriekšējā – 325 grami, kas atbilst ziepītim, bet domāju, ka par magnēta spēju turēties pie konkrētās metāla virsmas katrā gadījumā jādomā atsevišķi. Un patīkami, ka cena nav kļuvusi pārmērīga — $25 pret $22 vecajam modelim. Cena “pie viņiem”, protams ;-)

Comments

Comments are closed.