Gregory pāris no Dienvidāfrikas 2008. gadā šķērsoja Atlantijas okeānu no Ņujorkas un Sauthemptonu ar lielo pasažieru laineri Queen Mary II un tā sagadījās, ka Denisam Gregory viņa fotokamera Nikon P90 pārkrita pāri bortam un pazuda okeāna dzīlēs. Pāris vairs necerēja to nekad vairs redzēt, bet liktenis bija lēmis citādāk. 16 mēnešus vēlāk spāņu zvejnieks Benito Estevez kameru atrada savos tīklos. Atrada un atklāja, ka bildes no atmiņas kartes ir nolasāmas un nolēma pamēģināt atrast īpašniekus. Viņš publicēja piecas no atrastajām bildēm, kur Barbara pozē uz kuģa klāja un viņas vīrs ir ar Oksfordas tūristu cepuri galvā.

camera_sea_1576888c

Stāstu publicēja britu prese un Laura De Klein, Gregory pāra draudzene, kura dzīvo Oksfordšīrā, atpazina viņus un paziņoja viņiem šo priecīgo vēsti. Protams, ka Gregory pāris bija saviļņots un priecīgs par šādu necerēti laimīgu iznākumu.

Ziņa atrasta šeit: Camera dropped in the ocean is returned by fisherman 18 months later.

Man gan vairāk interesē atmiņas kartes marka :)

Comments

3 Responses to “Kas notiek ar jūrā iekritušu Nikon?”

 1. Snow on februāris 12th, 2010 15:41:35

  Nevēlos graut ilūzijas, taču vairāk par pusi šo “success story” ir attiecīgā aparāta ražotājkompānijas PR gājieni. C’est la vie…

 2. Jānis on februāris 12th, 2010 16:12:31

  Slikts ir tas kompānijas reklāmists, kurš šādu nejaušu gadījumu neizmantos savā labā ;-)
  Bet, kā jau rakstīju, vairāk interesē atmiņas karte, jo tā bija saglabājusi darba spēju, tātad tā bija kvalitatīvi izgatavota. Par aparātu, domājams, nav ne mazāko cerību, ka tas varētu vēl strādāt.

 3. andreart on februāris 14th, 2010 23:08:16

  ta jau visa slava atmiņas karšu ražotājam !