Jau esmu reiz rakstījis, ka Nikon katru gadu rīko Nikon’s Small World Competition – foto konkursu, kurā tiek vērtētas ar optiskajiem mikroskopiem iegūtas bildes. Konkursa noteikumi ir visai demokrātiski, un nav obligāti piedāvāt ar Nikon tehniku uzņemtas bildes, lai arī Nikon ir visai pazīstams mikroskopu ražotājs un šis konkurss pilnīgi noteikti ir daļa no Nikon reklāmas un marketinga. Jaunizsludinātais konkurss tikai tagad sākas un bildes tam var iesūtīt līdz 2010. gada 30. aprīlim. Var iesūtīt gan digitālās fotogrāfijas, gan filmas kadrus, bet šeit būs daži ierobežojumi, par kuriem var izlasīt konkursa noteikumos.

Katrs dalībnieks var pieteikt līdz 3 bildēm un uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2010. gada 15. augustam. Balvas ir paredzētas pirmajām 20 vietām, tai skaitā pirmajai vietai – $3000, otrajai – $2000 u.t.t., un balvas ir izmantojamas Nikon tehnikas iegādei. Tas īsumā par jauno konkursu, kura noteikumi ir atrodami šeit: 2010 Contest Rules, bet balvu apraksts šeit: Prizes.

2009. gada konkurss bija savā ziņā jubilejas konkurss, jo notika 35. reizi. Uzvarētāji tiks paziņoti 8. oktobrī, bet vēl var nobalsot par labākajiem darbiem: Popular Vote – Rate the top 2009 Small World Entries.

Pagājušo gadu galerijas var apskatīt šeit www.nikonsmallworld.com/gallery.php

Comments

Comments are closed.