Gribas visu darīt pašam, veidot melnbalto foto, eksperimentēt ar procesu? Dzīvesbiedrs foto ķīmijas smaržu nez kāpēc neuzskata par romantisku? Sarkanā lampa ir “izgājusi no modes” un vārdus Folgernol vai Caffenol labāk vispār nepieminēt? Ir risinājums – piedāvājums no ISSP!

Vairs neturēsim to noslēpumā: pavasarī esam iekārtojoši ISSP analogo  melnbalto laboratoriju Andrejsalā. Palielinātāji un viss ārējais  aprīkojums, ko esam izmantojuši ISSP Ludzā, ir uz vietas un darbojas,  tikai jāizmanto!
Tāpēc aicinam visus, kam interesē attīstīt un kopēt ISSP melnbaltajā  laboratorijā, satikties pirmdien, 31. septembrī 18.00, pašā  laboratorijā: Andrejsalā, bijušajā „Ēdnīcas“ mājā (orientieris –  alkohola veikals „Wine&Spirit Outlet Riga“), ieeja no ēkas gala kas  tuvāk Daugavai, uz durvīm zīme „ISSP“.
Tikšanās mērķis parādīt telpas interesentiem un noskaidrot, cik  daudziem ir interese laboratoriju izmantot un kādā veidā kopīgi varētu  nosegt tās telpu uzturēšanas izmaksas (45 Ls mēnesī vai 530 Ls gadā).  Protams, tas būtu arī iemesls vēlreiz satikties ;)
Ja netiekat pirmdien, bet ir interese, rakstiet arnis@issp.lv
Par atrašanu u.c. jautājumiem var zvanit Arnim 29488499.

Comments

Comments are closed.