Nesen jau rakstīju par Nikon bezvadu vadības risinājumu, kur cilvēks ar prātīgu galvu un veiklām rokām izveidoja tālvadības risinājumu, izlietojot tam ap $50. Konstrukcija bija tik ļoti iepatikusies plašām angliski runājošu fotogrāfu masām, ka autors – Pete Tsai – saņēma tik daudz komentāru un atsauksmju par savu konstrukciju, ka nolēma atgriezties pie tās, izgatavot jau tehniski pilnīgāku variantu, un pienācīgāk dokumentēt izgatavošanas procesu, lai citi interesenti to varētu vieglāk atkārtot.

Rezultātā tika vēlreiz no Amazon pasūtīts USB bezvadu komplekts, pamainīta konstrukcija, lai tā būtu praktiskajā lietošanā ērtāka, kā arī izmainīta barošanas organizācija. Jaunais risinājums izskatās šādi:

wusb13

wusb999

Raksta bagātīgi ilustrētais oriģināls ir atrodams šeit: PeteTether 1.1 – A Wireless Portable USB tether. Lasītāji Pēcim raksta, ka viņa konstrukcija strādājot ne tikai ar Nikon, bet arī ar Canon un Sony kamerām, bet kādam Olympus lietotājam kaut kas neesot izdevies. Iespējams, ka  šim rakstam būs turpinājums.

Comments

Comments are closed.