Ja neskaita manu apsēstību bildēšanā ar mobilo telefonu, es tomēr esmu diezgan nīgrs īgņa, kas uzskata, ka fotoaparāts ir ierīce fotografēšanai un visas papildus funkcijas spoguļkamerai, tādas kā Live View vai video, ir tikai marketinga triki. Bet ir cilvēki, kas uzskata citādāk, un jaunās funkcijas aktīvi izmanto. Un tā kāda ļaužu grupa ir uzņēmusi mākslas filmu, izmantojot Nikon D90 video. Maza budžeta filmu, bet tomēr jau filmu 120 minūšu garumā. Grupas rīcībā bija Nikon D90, apmēram $10,000 tehnikai, $3,000 citiem izdevumiem un daži brīvprātīgie.

Rezultāts ir filma “Reverie”.

Dažas saites uz vietnēm, kas saistītas ar šo filmu:

Citāts no šī raksta:

“The information I have gathered from studying the D90 and its competitors have proven to me that the D90 far surpasses the full frame Canon EOS 5D Mark II, the Panasonic Lumix DMC-GH1, and even Red’s Scarlet (based on what information has been released), which sits outside of the Digital SLR camera type and is made specifically for Cinematography.”

Lai nesāktu mūžīgos brendu karus, netulkošu te neko daudz, tikai piezīmēšu, ka Nikon D90 video tika atzīts jūtami labāks par Canon EOS 5D Mark II, Panasonic Lumix DMC-GH1, un pat specializēto Red’s Scarlet.

Bet varbūt tā video lieta patiešām nav nemaz slikta? :)

Comments

Comments are closed.