Ja Nikon Capture NX2 Windows XP vai Vista vidē strādā lēni, šī vaina, visticamāk, ir labojama. Nikoncafe forumos tam ir atrasta recepte.

Un tagad pie būtības:

Capture NX versijas ir savietojamas tikai ar 32-bitu Windows versijām. Ar 64-bitu versijām mēdz būt lielas problēmas, tāpēc šāda kombinācija nav iesakāma.

Kādā veidā būtu instalējams Nikon Capture NX?

Ja Windows versija ir īstā (un lielākajai daļai tā būs īstā), nākošajā solī jāpaskatās, vai ir uzinstalēts .NET Framework 2.0. Ja nav, tad jāuzinstalē. Tālāk tas pats izdarāms ar .NET Framework 2.0 SP1 (pirmo servisa paku, ja kādam šie apzīmējumi ir sveši).

Ja ar .net viss ir kārtībā, tad var instalēt pašu Nikon Capture NX2.

Visi soļi, kas tika veikti līdz šim bija nepieciešami, lai Capture NX2 strādātu. Un tagad seko tas, kas nepieciešams, lai Capture NX2 strādātu ātrāk. Daudz ātrāk.

Nikon Capture NX ir veidota izmantojot Microsoft Visual Studio, kas satur un lieto Visual C++ bibliotēkas. Lai nodrošinātu, ka dators izmanto atbilstošās C++ bibliotēkas, ir nepieciešams lejuplādēt un instalēt divus failus, kas satur nepieciešamās versijas:

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)

Pat ja uz datora ir VS 2008, abus minētos failus ir nepieciešams instalēt.

Kā liecina cilvēki, kas šo ir izdarījuši, ar NX2 ir novērots ļoti liels ātrdarbības pieaugums, bet ar NX 1.3 – relatīvi neliels uzlabojums.

Comments

Comments are closed.