Jau gadu gadiem bija pierasts, ka elektronikas cenas visu laiku samazinās. Par to pašu mantu pēc dažiem mēnešiem un gadiem ir jāmaksā mazāk, vai arī par to pašu cenu varam nopirkt ko lielāku, ātrāku, miniatūrāku, krutāku u.t.t. Līdz šim izņēmums nebija arī zibatmiņas. Bet… Sestdien, ieejot “Alfā” Capital veikalā, kurš jau ilgāku laiku patīkami izcēlās ar draudzīgām cenām uz Transcend zibatmiņām, ar izbrīnu pamanīju, ka cenas ir pieaugušas. Piemēram 4 GB 120X, kas pavisam nesen maksāja apmēram 35 – 37 lati, tagad bija tuvu 50 latiem, bet 8 GB 120X, kas bija par 69 latiem, tagad bija 89. Pārdevējs, protams, mēģināja stāstīt, ka visām elektronikām cenas aug, bet nu lai viņam laba veselība tā runājot ;)

Vai šis cenu pieaugums patiešām ir saistīts ar neseno avāriju Samsung rūpnīcā, pēc kuras radās reāls deficīts tirgū, jeb tas ir tikai iegansts, to nezinu.

Comments

One Response to “Zibatmiņu ;) cenas”

  1. Ansis on septembris 27th, 2007 13:42:22

    Ar shaadu probleemu saskaaros arii Multisisteemas veikala, ieraugot ka DVD matricai cena ir > 1Ls, paardeveeja liekot roku uz sirds teica, ka taadas cenas tagad ir visur, respektiivi cenas datu neseejiem esot kaapushas. Es gan driiz noticeju :)